Buderus Ankara Servisi 436 54 55

                                                                                                                                                                                          Buderus- Ankara -ServisiBuderus Ankara kombi servisinde  Kaliteli Ve 1 Yıl Garantili  Hizmet Çok Uygun Fiyatlara

Buderus Ankara  kombi kullanımı ısınma ve sıcak su ihtiyaclarında diğer alternatif  olabilecek ısınma seçeneklerine göre en kolay konforlu ve ekonomik bir araçtır.

 Buderus Ankara Kombi Servisi Bu alanda uzun yıllar insanların güvenini kazanarak çok başarılı işler yapan firmamız kombi ile yaşadığınız her türlü sorunda sizlere sürekli destek sağlamaktadır. Firmamız bir çok marka ve modeldeki kombilerin bakımını tamirini yapmaktadır. Buderus Ankara Kombi Servisi sadece kombi alanında değil beyaz eşya, süpürge ve klima alanında da faaliyet göstermektedir. Buderus Ankara Kombi Servisi olarak her türlü ihtiyaclarınızı cok kısa süre  çözüm buluyoruz. Konusunda uzmanlasmiş ve eğitimli personeli ile sizlere çok kaliteli hizmet sunmaktayız. Ankara Buderus Kombi Servisi noktasında her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Her model ve markadaki kombi yedek parçaları ile de sizlere sıkıntı yaşatmadan zaman kaybettırmeden destek sağlıyoruz. Ankara Buderus kombi servisi ihtiyacınızda telefon etmeniz yeterli. Adresinize çok kısa süre içersinde gönderilen teknik servisimiz öncelikle sizlere güler yüzlü ve nazik bir şekilde yapılacak bakım faaliyeti hakkında açıklamada bulunacaklardır.

 Ankara Buderus ServisiBuderus Ankara Kombi servisi Ardından su sıcaklık testi yaparak kombinizin verimlilik değerlerini analiz edeceklerdir.Daha sonra  kombinizin mevcut filtrelerini bacalarını oksitlenmiş elektrik aksamını temizleyecek değişmesi gereken parçaları değiştirecek. Brülör ayarını yapacak kombinizin en sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Ankara Buderus kombi servis olarak genellikle kombilerinizin bakımı adresinizde yapılmakta servise çok nadir durumlarda getirilmektedir. Servis araçlarımızda kombi bakımı ve tamiri esnasında gerekli olabilecek çok çeşitli yedek parçalar bulunmakta olup kombinin bulunduğu adreste çok kısa süre içerisinde bakım yapılmakta ve tamir edilmektedir.

Ankara Buderus Kombi Servis sağlama ve garanti noktasında firmamız emsalleri olan diğer firmalara nazaran çok başarılı ve garantilidir. Kombi servisinde garantili hizmeti müşterilerine sunan tek firmayız . Ankara Buderus kombi servisi Kombi bakımınıza veya tamirini yaptıktan sonra uzun süre sıkıntısız ve dertsiz bir şekilde kombinizi kullanmanıza taahhüt ediyoruz. Bakımını ve tamirini yaptığımız tüm marka ve modeldeki kombilere 2 yıl servis garantisi veriyoruz. Kombi bakımı ve tamirindeki sunduğumuz kalite hizmete çok güveniyoruz.

Ankara Buderus Kombi Servisi olarak verdiğimiz bu yüksek kalitedeki hizmeti çok uygun fiyatlara sunmaktayız.Her türlü kombi bakım ve onaraımında yasaya göre çok uygun ve cazip fiyatlarla hizmet vererek kaliteyi hızmeti cok uygun fiyatlara sunmayı amac edinerek müsteriye mennuniyetibirinci planda tutan politakımızı sürdürmekteyiz sizde  her türlü ankara buderus kombi servis ihtiyacınızda bizlere ulaşın güleryüzlü ve garantili hizmeti profesyonel ve yetki belgeli porsenelden cok uygun fiyatları  alın.

 

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, İzmir il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz.

 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz

Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz. Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

 

7/24 servis ağımız ve çözüm noktanız

Bir telefon kadar yakın olduğunuzu haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişAnkara Buderus online Servisime  geçtikten sonra  daha iyi anlayacaksınız(0312) 436 54 55

çağrı merkezimiz bütün soruların çözüm üretmek için sizlere yardım eden bilplandıgı bütün personelle iletisim akışının  oluşturduğu servisimizle ilgili  öneri ve şikayetlerin analiz edildigi müsteri mennuniyetı dayalı birbirimizdir kısacası sorununuz her ne varsa ne olursa olsun cözüm noktanız Buderus Teknik Servisten geçer.

 

Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil İşimizin ta Kendisidir

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Müşterilerimizin uygun fiyat cazip ödeme imkanlarıyla cebini de düşünmekteyiz.

Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.

Teknik personelimiz eğitim sahibi sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.

Buderus Teknik Servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orjinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.

Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Buderus kullanıcılarına bilgi aktarmaktır.Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Buderus Servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı geri bildirimleri istek ve şikayetlerinizi önemli kılıyoruz.Montaj ilk bilgilendirme bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün küçük ev aletlerini evden alıp onarım sonrası evinize teslim etme aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma  gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır.

 

 

  • Buderus Logamax plus GB112
  • Buderus Logamax plus GB162
  • Buderus Logamax U 062  Kombi
  • Buderus Logamax U 122 Kombi
  • Buderus Logamax U 042  Kombi
  • Buderus Logamax U 052  Kombi
  • Buderus Logamax plus GB172 i

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required