Alarko Batıkent Servisi (0312) 436 54 55

Alarko Batıkent Servisi (0312) 436 54 55

Alarko Batıkent   Servisi Kombinize Brülörlerinize 1 yıl Garantili olarak hizmet vermektedir

Kombinize her yıl senelik bakımını yaptırmayı ihmal etmeyinz.Batıkent Alarko Kombi Servisi Kart Tamiri yapılıp 1 yıl garanti verilmektedir 20 yıllık tecrübemizle uzman servis elamanlarımızla 7*24 hizmet vermekteyiz

80 Ve 60 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Cihazın Bacasının Çekimin De Problem Yaşandığını Belirleyen Hata Bildirimleridir. Acil Olarak Kombi Bacasını Kontrol Ettirmeniz Gerekmektedir.

80 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Cihaz Kendini Kullanıma Kapatmış Durumda. Bu Sebeple De Kombi Ateşleme Yaparken Alev Almadığından Dolayı Verim Sağlıyor. Alarko Trendy Servisi’ni Aramanız Gerekir. (0312)436 54 55

80 Ve 70 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Kombinin İçinde Mevcut Olan Isı En Yükseğe Ulaştığından Dolayı Kombi İşlevlerini Geçici Olarak Kilitlemiş Demektir. Cihaza Reset Atınız. Bir Süre Müdahale Etmeyiniz. Düzelmesini Bekleyiniz. Düzelmiyor İse Servis Çağırınız.

60 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Kombinin Hava Akım Sorunu Mevcut. Fanın Da Arıza Meydana Gelmiş Veya Baca Çekim Gücünü Kaybetmiş Olabilir. Teknik Servis’ten Yardım Almanız Gereken Bir Durumdur.

70 Ve 60 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Kombinin İçerisin De Ki Su Basıncı Düşük. Kombiye Su Basıldığı Takdir De Sorun Çözümlenecektir. Standart Su Bar Ayarı 1,5 Bardır.

50 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Kombinin Sıcak Su Akıtmasın Da Ki Etmen Olan Parçasın Da Hasar Meydana Gelmiş Durumda. Tüketici Sıcak Suyu Almakta Zorluk Çekebilir Veya Sıcak Su Hiç Akmayabilir. Sensör Değişirse Sorun Çözümlenir.

40 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Kombinin İçerisin De Petekleri Isıtmaya Yarayan Sensör Bulunmaktadır. Eğer Kombi De Bu 40 Ledi Yanıp Sönüyor İse Bu Sensör De Arıza Var Demektir. Cihazın Derecesi Yükseltilse De Petekler Isınmayabilir. Servis Çağırmanız Gerekir.

Batıkent Alarko Kombi Servisi, Batıkent Alarko Kombi Servis, Batıkent Alarko Kombi Tamir Servisi, Batıkent Alarko Kombi Bakım Servisi, Batıkent Alarko Kombi Acil Servisi, Batıkent Alarko Kombi Çankaya Alarko Servisi, Alarko Kombi Batıkent Servisi, Alarko Kombi Batıkent Servis, Alarko Kombi Batıkent tamir Servisi, Alarko Kombi Batıkent Acil Servisi, Alarko Batıkent a Servisi, Alarko Batıkent Servis, Alarko Batıkent Tamir Servisi, Alarko Batıkent Acil Servisi, Alarko Batıkent Bakım Servisi

Alarko Trendy-D

F5 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Hava Akımın Da Arıza Meydana Geldiği Belirten Koddur. Hava Prosestatı Arızalı Veya Baca Çekimi Yetersiz Olabilir. Servis Çağırınız.

F4 + Reset + İng Anahtarı Arıza Kodu : Cihaz Ateşlemeye Geçiyor Fakat Alev Almadığı İçin Çalışmıyor. Gazla İlgili Sorun Meydana Gelmiş Veya Gaz Grubu, İyonizasyon Yahut Kart Arızalı Olabilir. Alarko Servis İle Görüşmeniz Gerekir.

Trendy-D Kombi Kodlari, Trendy-D Hata Kodlari

Trendy-D Hata Kodlarinin Anlamlari

F4 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Kombi Ateşleme İşleminden Sonra Alevlemesi Sahte Oluyor. Bu Durumda Da Cihazın Verim Sağlaması Mümkün Olamaz. Sorunun Tespit Edilmesi İçin Servis Çağırmanız Gereken Durum Söz Konusudur.

F3 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Peteklere Sıcaklık Gitmesini Sağlayan Sensör De Arıza Meydana Gelmiş. Bu Şekilde Kullanıcının Petekleri Isınmayabilir. Sensör Değişir İse Cihaz Da Eski Verimini Sağlayabilir. Alarko Trendy-D Servisi’ni Çağırınız.

F2 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Kombiden Sıcak Su Gelmesin De Baş Gösteren Parçalardan Biri Olan Ntc Sensörün De Arıza Meydana Gelmiş. Bu Şekilde Kullanıcı Sıcak Su Alamaz. Servis Tarafından Sensör Değişimi Gerekir.

F1 + Reset + İng Anahtarı Kodu : Kombiler De Aşırı Isınma Sorunu Olduğu Zamanlar Da İçerisin De Bulunan Limit Termostat Devreye Girerek Kombinin Zarar Görmesini Engeller. Eğer Ekranda Böyle Bir Kod Beliriyor İse Bu Sensör Görevini Yapamıyor Demektir. Cihaza Reset Atınız. Şayet Düzelmez İse Servis İle Görüşüp Sorunun Çözümü Hakkında Bilgi Alınız.

F0 + İng Anahtarı Arıza Kodu : Cihazın Suyunun Azaldığını Veya Bittiğini Gösteren Arıza Kodudur. Kombinin Su Basıncı Düştüğü Zamanlar Da Cihaz Bu Arıza Kodunu Verir. Basıncı 1 İle 2 Arasına Getirip Kombinin Eski Çalışmasına Devam Etmesini Sağlayabilirsiniz. Eğer Su Basıncı Standart Seviye De İse Su Dolaşımında Arıza Meydana Gelmiştir. Alarko Kombi Servisi’ni Arayınız.

Alarko Çankaya Servisi (0312) 436 54 55

Alarko Çankaya Kombi  Servisi  0 (312) 436 54 55

Her Yıl Kışa Girmeden Yıllık Periyodik Bakımı Yapılan kombi mükemmel konfor sağlayan Firmamız ;Tecrübesi Alanında Uzmanlaşmış olup değişin yedek parçalarda inanılmaz avantajlar Sunmaktadır. 7 /24  aralıksız çağrı merkezlerimizden teknik destek Hizmeti alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde Sıcacık yuvalara sahip olabilirsiniz. Alarko kombi servisi Çankaya işinde uzman ekipler ile bu yollarda yürüriyerek siz modellerine göre servislik hizmeti verek tüm müşterilerin memnuniyet halinde olarak tüm cihazları saat sorunu yapmadan istenilen günlerde randevu alabilirsiniz. Alarko ısıtma soğutma sistemlerinde öncülük kazanarak şık tasarımı ile gözlerinizi kamatışmaktadır. Kombi servisi  cihazları arıza halinde firmamızı arayarak en kısa sürede bizimle irtibata geçebilir telefon desteği alabilme imkanı Sunmaktayız. en iyi modellerinden Alarko, Alarko serena ,Alarko harmoni,Alarko termocomfor,alarko serena 3 yildiz,Alarko termobest,Alarko termoklas,kombilerinizin bakım aşamalarında oluşan Problemleri kısa sürede ortadan kaldırarak tehlike Savuran tüm kötü olasılıkları ortadan kaldırmaktayız. Kombilerinize içten bakıyor sağlığınıza önem vermekteyiz.Alarko servisi cihazlarında işyerlenizde faaliyette olan Kombilerin arıza ve bakım onarım işlemlerinde öncü olarak Alarko Çankaya Servisi  olarak hizmetinizdeyiz. Geniş kapsamlı orjinal yedek parçalar kullanan firmamız geçmiş yıllardan bu yana tüm yaptığı işin arkasında olup her zaman bir adım daha Yol kat etmektedir. Problemsiz şekilde profesyonel el aletleri ve yanici yakici cihazlar bilgili belgeli,servis ekiplerimiz sizler için her zaman yaninizda. Alarko kombi servisi Çankaya  Geniş kapsamlı şekilde el aletleri kullanılarak orjinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınız eskisinden daha performanslı şekilde çalışmasını Sağlıyoruz.  alarko kombileriniz sizi Memnun edecek.

Alarko Kombi Modelleri

Servisimiz uzun çalışmalar sürdürerek teknolojileri yakından takip etmesi Neticesinde Cihazlarınızı ilk günkü gibi performansını kazanmasını elde Sağlıyoruz. Kombiler ilgi bekleyen cihazlar olup her yıl bakım yapılması gereken Ev aletlerindendir. Kombi servisi Mobil ekip kadrolarımız ile sizlere en yakın şubelerden yönlendirilerek  ;bölge servis ekiplerimiz mevcuttur. Cihazlarınıza içten bakıyoruz..Kış aylarının yaklaşmasıyla pek çok evde doğalgaz faturası Kabarmaya başladı. Kabarık doğalgaz faturaları, ısınmayan Daireler ve kombi arızaları gibi pek çok olumsuzluklardan kurtulmanın tek yolu ise Yıllık Periyodik kombi bakımı.Alarko kombi servisi Çankaya Uzmanların mutlaka yapılmasını tavsiye ettiği kombi bakımı bizi pek çok maddi masraflardan ve can güvenliğimize gelebilecek zararlardan koruyor. Bu konuda Ankara’ da tercih edilen servislerdir. Şimdi gelin kombi bakımının size ne gibi avantajlar sağlayacağına yakından bakalım.

Alarko Mamak Servisi (0312) 436 54 55

Mamak Alarko Kombi Servisi Kombinize Brülörlerinize 1 yıl Garantili olarak hizmet vermektedir

Kombinize her yıl senelik bakımını yaptırmayı ihmal etmeyinz.Mamak Alarko Kombi Servisi Kart Tamiri yapılıp 1 yıl garanti verilmektedir 20 yıllık tecrübemizle uzman servis elamanlarımızla 7*24 hizmet vermekteyiz

80 Ledi Yanıp Sönüyor İse : Cihaz Kendini Kullanıma Kapatmış Durumda. Bu Sebeple De Kombi Ateşleme Yaparken Alev Almadığından Dolayı Verim Sağlıyor. Alarko Trendy Servisi’ni Aramanız Gerekir. (0312)436 54 55 Devamını Oku

Alarko Eryaman Servisi (0312) 436 54 55

Eryaman Alarko Kombi Servisi Kombinize Brülörlerinize 1 yıl Garantili olarak hizmet vermektedir

Kombinize her yıl senelik bakımını yaptırmayı ihmal etmeyinz.Eryaman  Alarko Kombi Servisi Kart Tamiri yapılıp 1 yıl garanti verilmektedir 20 yıllık tecrübemizle uzman servis elamanlarımızla 7*24 hizmet vermekteyiz

Eryaman Alarko Kombi Servisi, Eryaman Alarko Kombi Servis, Eryaman Alarko Kombi Tamir Servisi, Eryaman Alarko Kombi Bakım Servisi,Eryaman Alarko Kombi Acil Servisi, Eryaman Alarko Kombi Eryaman Alarko Servisi, Alarko Kombi Eryaman Servisi, Alarko Kombi Eryaman Servis, Alarko Kombi Eryaman tamir Servisi, Alarko Kombi Eryaman Acil Servisi, Alarko Eryaman a Servisi, Alarko Eryaman Servis, Alarko Eryaman Tamir Servisi, Alarko Eryaman Acil Servisi, Alarko Eryaman Bakım Servisi