lambert lx 24 fi Kombi kart tamiri fiyatı

Lambert Lx 24 fi Kombi Kartı

 

Baymak Eco4 Kombi anaKart Tamiri

Baymak Eco4 Kombi Kart Tamiri

 

 

Baymak Kombi Kart Tamiri Hizmeti Vermekteyiz.
Diğer Kombilerde kart stokumuz mevcuttur.Arızalı Kombi Elektronik kartınızı Firma Merkezimize Getirebilir Veya Kargo ile de Gönderebilirsiniz.Arızalı Olan Baymak Kombi Kartı‘nın tamir Esnasında vakti olmayan Müşterimize Eski Kartı Bırakarak Stokta Mevcut olan hazır Baymak Kartı 1 yıl Garantili  Alabilme imkanı sunuyoruz.
Ürünler Hakkında Bilgi Almak için (0312) 436 54 55 Numaralı Telefondan Ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi anakart Fiyatları

Baymak Duotec Compact Kart Tamiri

 

Baymak Queser 24 fi Kombi kart Tamiri

Baymak Queser 24 fi Kombi kartı

 

Baymak Kombi Kartınızın Tamiri Firmamızda Mümküm iken Neden Değiştiresiniz!

Kombi ile birlikte Günümüzde Aktif kullanılan Tüm cihazlar da oldğu gibi, kombi-lerde de elektronik kartı mevcuttur. Tabi ki de her makine ve elektronik cihazlarda olduğu gibi bu kartların da ilerleyen zaman surecınde hasar görmesi,yıpranması kaçınılmazdır,böyle durumda birkaç alternatif yollar olacaktır. Kombi Kartı tamiri, Çözüm odaklı,ekonomik olsun arayışı içindeyseniz DOĞRU adrestesiniz.Aksi durumda Zaten sizi uyarır ve tamir Yerine diğer seçenekleri Değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer tamirin önünde bir engel yoksa,
kombi kart tamiri akabinde  kartınızı 1 yıllık garantiye tabi olur olası arızaya Karşı Sigortalarız.

Baymak Luna 3 Kombi anakart fiyatları

Baymak Luna Kombi Anakart Tamiri

 

Baymak Luna 240 Elektronik Kartı Tamiri

Baymak Luna 240 Elektronik Kartı

 

 

Baymak Baxi Main 24 Fi Elektronik Kart Tamiri

Baymak Baxi Main 24 Fi Elektronik Kart

 

baymak luna 5 anakart fiyatı

Baymak Luna5 Kombi anakartı

İlerleyen Teknolojileri Yakından Takip eden ve sürekli eğitimlere katılan branşında uzman ekibimiz ile Kaliteli ve sorunsuz Baymak kombi kartlarınızın arıza ve problemleri Aynı gün çözümlenir.Can güvenliğiniz bakımından Kombi, ciddiyet gerektiren bir cihazdır. Gerek tükettiği gazla ortaya çıkardığı masraf,gerekse gaz yakıyor olması Nedeniyle sahip olduğu hayati risk dikkate alındığında, Baymak kombi anakart tamiri işleminin herhangi bir ekip veya kişi tarafından yapılmaması gerektiği açık biçimde görülecektir. İdeal biçimde tamiri yapılmayan Baymak kombi elektronik kartı, kombinizin verimsiz ve emniyetsiz çalışmasına sebep olur ki, aşırı gaz tüketimi bu noktada basit bir sorun olarak kalacaktır. Zira kart üzerindeki yüzlerce devrenin hassas biçimde onarılmaması,kısa vadede bile güvenlik risklerini ortaya Çıkarabilir ve bu hayati önem Taşır. Baymak Kombinin bütün elekronik ve mekanik parçalarını (sirkülasyon pompası,gaz valfi,Fan motoru,hava akış şalteri,tribün,prosestat,sensör vb.) kontrol eden kart elbette güvenlikle ilgili sistemleri de Yönettiğinden,büyük özenle Tamiri yapılması gerekir. Hayati risklere katlanmak zorunda kalmamak için mümkün olduğunca deneyimli ve nitelikli firmaları tercih etmeniz bu sebeple önemlidir.

 

8 comments

Gamze T. said:

Yanıtla
Ocak 8, 2021 at 2:30 pm

Baymak Eco5 kombi 88 arızası veriyordu servisi çağırdım ve voltajdan dolayı anakart arızası olduğunu değiştirilmesi gerektiğini söylediler ve 850 tl fiyat çıkardılar.Baymak Kombi kartı-na ücreti çok olunca bu firmaya ulaştım aynı gün uygun fiyata hallettiler Teşekkür ederim.

Özen Kombi Kart Tamiri said:

Yanıtla
Ocak 8, 2021 at 2:36 pm

Gamze hanım Geri Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Burak Ö. said:

Yanıtla
Ocak 18, 2021 at 8:16 am

Kullandığım Baymak Luna 3 kombim sapıtmaya baslamıstı 3-2-1 yazıp tam çalısacakken tekrar acılıyordu.Netten epey arastırdım Anakarttan yapıyormus. Baymak Luna 3 Kombi anakart fiyatları arastıma esnasında burayı aradım.Kombi kartını kendım götürdüm 15dk gibi kısa surede yapıp verdıler.kombiye taktıgımda çelişkilerim vardı sartelı actıgımda gayet tıkır tıkır calısmaya basladı.Tesekurler bol kazanclar.

Özen Kombi Kart Tamiri said:

Yanıtla
Ocak 24, 2021 at 12:52 pm

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Burak Bey iyi günlerde kullanın.

Tuğba S. said:

Yanıtla
Ocak 24, 2021 at 5:07 pm

Baymak E99 arıza Kodu veriyordu bazende Baymak Kombi E98 hatası oluşuyordu.buradan kayıt olusturdum.sağolsunlar aynı gün geldiler baymak luna 3 kartı araçlarında varmıs.benım kart ile degiştiler bu ayazdan ve sorundan kurtardılar tesekkur ederım.

Özen Kombi Kart Tamiri said:

Yanıtla
Ocak 30, 2021 at 3:00 pm

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Tuğba Hanım iyi günlerde kullanın.

Hicran H. said:

Yanıtla
Mart 25, 2021 at 9:30 am

Baymak Lambert Lx-24Fi E03 arızası veriyordu.Kac kez resetledim bilmiyorum ama düzelmedi Baymak Lambert Lx-24Fi anakart tamiri için geldıler aynı gün Kartı tamir edip taktılar Teşekkür ederim.

Özen Kombi Kart Tamiri said:

Yanıtla
Mart 25, 2021 at 9:56 am

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Hicran Hanım iyi günlerde kullanın.

Write a Comment

Fields with * are required