Bosch Eryaman Servisi 436 54 55

Bosch Eryaman ServisiBosch Eryaman  Servisi Ankara geneli servis ağı sayesinde başta Etimesgut olmak üzere Ankara’nın Tüm ilçelerine Servis hizmeti vermektedir.

Bosch Eryaman Servisi, Bosch Sincan Servisi,  Bosch Etimesgut Servisi,Bosch Eryaman Servisi,Bosch Mamak Servisi,Bosch Çayyolu Servisi,Bosch Keçiören Servisi,Bosch Etlik Servisi,Bosch Kayaş Servisi,Bosch Yenimahalle Servisi,Bosch Batıkent Servisi,Bosch Yaşamkent Servisi, İçinde bizlere ulaşabilirsiniz.Arıza Kaydınız oluştırulduktan sonra ilgili bölgeye bakan teknik ekibe iletilen çağrınız  ile ilgili en kısa sürede çözüm üretilecektir.

Eryaman Bosch Servisi,Kaliteyi ilke edinmiş hizmet anlayışı ile Bosch Beyaz eşyalarınız için Bosch genel olarak kaliteli de olsa her elektronik eşya gibi zaman içerisinde arıza yapması mümkündür.Bu gibi durumlarda önemli olan onarım işlemini doğru Servisten almaktır.Eryaman Bosch Servisi olarak alanında uzman ekibimiz Bosch Beyaz Eşya arızlarınızda size parça garantili Çözümler sunmaktadır.Bosch Eryaman Servisinden Servis hizmeti almak istiyorsanız  436 54 55 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bosch Servisi,Mamak Bosch Servisi, Bosch Etlik Servisi, Bosch İncirli Servisi, Bosch SeyranBağları Servisi,Bosch Cevizlidere Servisi,Bosch Çukurambar Servisi,Bosch Balgat Servisi,

Kaliteli servis hizmeti Bosch Çankaya Servisi

Ankaranın en iyi teknik servisi olan , BOSCH KOMBİ Teknik Servisi.

BOSCH servis personelimiz , işinde uzmandır . Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personelimiz sayesinde cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılırlarak Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir.Tamir işlemimiz , %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir.Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Buda bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ . Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

         BOSCH Özel Geniş Servis Ağımız,Gezici Servislerimiz ve Çağrı Merkezimiz Sayesinde, Ankara ve İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz.Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabı günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir eşyası olmuştur,buzdolabı olmadan yiyeceklerimizi,içeceklerimizi uzun süre muhafaza edemeyiz.Buyüzden buzdolabımızın arızalanmasını istemeyiz.Ancak her elektronik eşya gibi Buzdolabımızda zaman zaman arızalanabilir.Böyle bir durumda endişe etmenize gerek yok Bosch Ankara Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız (0312) 436 54 55  nolu telefonla servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.Uzman teknik ekibimiz arıza tespitini yapıp gerekli müdahaleyi  en doğrı şekilde yaparak buzdolabındakı arızayı giderecektir.Buzdolabindan gelen seslerden,soğutma problemlerinden. tüm sorunlarınız ile ilgili Bosch Ankara Servisi hizmetinizdedir.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

Bosch Çamaşır makinem çalışmıyor,Servis çağırmadan, aramadan ne yapmam gerekir!

Bosch çamaşır makinem ısınmıyor,teknik Servis çağırmadan, aramadan önce ne yapmam gerekir!

Çamaşır makinesi üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol ediniz!

Bosch Çamaşır makinesinin ön tarafındaki açma/kapama elektrik anahtarlarını açık konmuma getirmelisiniz!

Bosch Çamaşır makinesinin enerji giriş fişi,priza tam oturmamış olabilir,Kontrol ediniz!

Çamaşır makinesi kapağı açıkken çalışmaz.ön kapağın kapalı olup olmadığını kontrol ediniz.!

Bosch Çamaşır Makinesinin su giriş musluğunun açık olduğunu ve suyu aldığından emin olunuz.!

Bosch çamaşır makinenizin emiş süzgeçlerinde tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediniz.!

Çamaşır Makinesinin ilk çalışması için gerekli olan deterjan,parlatıcı,tuz v.b gereken ürünlerin tamamladığınızdan emin olunuz.!

Bosch Çamaşır makinem Çalışıyor fakat;suyu dışarı basmıyor teknik servis 436 54 55 çağırmadan aramadan önce ne yapmalıyım;

Su gider hortumu yüksekliğinin ortalama 50 cm yükseklikte olduğunu kontrol ediniz.!Aksi Halde ise  düzeltiniz.

Bosch Çamaşır makinenizin arızası ile ilgili bir değişiklik olmadıysa teknisyen arkadaslarımızın cihazı kontrol etmesi gerekmektedir.

iletişim No: (0312) 436 54 55

Comments for this post are closed.